Naše služby

Obličejová kosmetika

Alissa Beauté

Čištění pleti je nejdůležitější proces při péči o pleť. Naučte se to jako rituál, ráno i večer.

Pure Skin - pro mladou, sknózní a mastnou pleť. Napomáhá ke zmírnění akné, podporuje regulaci mazových žláz, vyrovnává pH pokožky a bakteriální flóry, zklidňuje, váže na sebe přebytečný maz, má silné hojívé účinky, hydratuje.

Energy Life - pro pleť unavenou, se známkami stárnutí, povadlou vlivem stresu a únavy, bez energie, pleť s vrásky a povadajícími konturami. Ošetření dodá pleti vitamíny, minerrály a proteiny. Vypnutí mimických vrásek, lifting, dodání energie a jasu, zvýšení hydratace, hebkost a jemnost.

Whitening - ošetření na projasnění pleti, na pleť s pigmentovými skvrnami, na pleť aknózní s tvorbou jizev. Odstraňuje odumřelé buňky s nahromaděným pigmentem, vyběluje skvrny a předchází tvorbě dalších. Regeneruje a omlazuje pleť, hydratuje.

Samurajská masáž

V-LIFFTING

pro zralou pleť

V-lifting - neinvazivní kolagenové nitě. Každým dnem se zpomaluje buněčná aktivita, podpůrný systém jednotlivých vrstev (tvořených kolagenem, elastinem, kyselinou hyaluronovou) se stává méně organizovaným a více se uvolňuje.

V liftingovém ošetření pro zralou pleť obsahuje 51 + 3 HYALU COMPLEX TM větší množství aminokyselin, ze kterých jsou tvořena vlákna kolagenu a elastinu. Tím je tedy stimulována produkce pleťových komponentů. Linie navíc obsahuje Collagen Lift Peptid, který stimuluje syntézu podpůrných kolagenových vláken v demoepidermis, což vytváří základ pro zvýšení odolnosti vůči povadání, a 3D Instant Lift systém, který uvolňuje obličejové linky a zjemňuje povrch pleti. Výsledkem je vypnutí, vyvážená a regenerovaná pleť.


Kosmetika s ultrazvukovou špachtlí

Avantgard

Hloubkové čištění ultrazvukem neboli ošetření ultrazvukovou špachtlí je revoluční metoda čištění pleti.

Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky.

Co můžete očekávat?

- bezbolestné hloubkové vyčištění pleti bez podráždění jako náhradu ručního čištění

- omlazení pleti

- stimulaci syntézy kolagenu a elastinu, zmenšení vrásek

- zvýšené okysličení a hydratace

- odstranění černých teček a prevenci akné

- aktivaci lymfatických cest

Italská kosmetika

Diego Dalla Palma

Bio-revitalizační kosmetika zaměřená na detoxikaci buněk, buněčnou komunikaci a harmonii.

NÁŠ CÍL? PEČOVAT O PLEŤ!
Vrásky, dehydratace a změny citlivé nebo mastné pleti jsou jen povrchovou odpovědí, nicméně příčina nemoci pleti je uvnitř, na biologické úrovni: buňky a ztráta jejich harmonie. Toxikované buňky se sníženým metabolismem a vitalitou nejsou schopny komunikace navzájem a pracovat v harmonii a nejsou schopny přenosu dialogu mezi epidermis a dermis.

- prodej kosmetiky

- obličejová kosmetika

- chemický peeling

- prodlužování řas

- služby vizážistky

reiki-masaz

Reiki - Mistr léčitelka

Reiki je léčitelská metoda vycházející z východních filozofií.

Bezbolestné léčení páteře v astrálu.

Rei v překladu znamená životodárný, vesmírný a Ki znamená energii.

Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Zvyšuje energii, umožňuje hlubokou relaxaci, zmírňuje bolest a navozuje pocit harmonie.